Meblo-Styl

O nas

Meblo-Styl to firma z wieloletnim doświadczeniem, kładąca nacisk na ciągły rozwój i inwestycje. Podążamy za nowymi trendami, nie zapominając przy tym o tradycji. Dzięki temu posiadamy szeroki wybór mebli dla każdego pokolenia.

Oferujemy profesjonalne usługi stolarskie, wykonując meble kuchenne, łazienkowe oraz zabudowy na indywidualne zamówienie.

Wyspecjalizowany warsztat świadczy również usługi docinania płyt i blatów meblowych, płyt OSB i sklejek. Prowadzimy także sprzedaż akcesorii meblowych i systemów do szaf przesuwnych.

Zapraszamy do obejrzenia stałej ekspozycji mebli mieszczącej się w naszym budynku przy ul. Rejtana 49 w Jedliczu. Ekspozycja dostępna jest w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00.

Dysponujemy szerokim wyborem mebli gotowych, w tym szaf, regałów, meblościanek, stołów, krzeseł, kompletów wypoczynkowych, kanap, foteli, skończywszy na elementach dekoracyjnych do wystroju wnętrz.

Pracownicy obsługujący ekspozycję służą fachową poradą w zakresie doboru estetyki i funkcjonalności mebli. W tym celu udostępniamy szeroki wachlarz wzorników i próbek materiałów, tkanin, płyt, szyb i akcesoriów.

Ponadto oferujemy wykonywane na indywidualne zamówienie meble kuchenne, pokojowe, wszelkiego rodzaju zabudowy i szafy przesuwne. Prowadzimy także sprzedaż płyt i akcesoriów meblowych.

Dlaczego warto nam zaufać? Cechuje nas:

  • jakość,
  • solidność,
  • precyzja,
  • fachowa porada,
  • terminowość,
  • przyjazna obsługa.

Zapraszamy do współpracy!